سامانه پشتیبانی فنی شرکت منتخب صنعت پارس همواره در کنار شماست، پاسخگویی و رسیدگی به سوالات ، موضوعات و مشکلات فنی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات. با ما در ارتباط باشید!
+98 (21) 88 32 32 22
+98 (21) 88 31 94 20

TEHRAN NOW WEATHER
+4 امتیاز
772 بازدید
پچ کورد LC چیست و انواع آن را میفرمائید؟
سوال شده توسط (11.7k امتیاز)

1 پاسخ

+2 امتیاز
 
بهترین پاسخ

کاربر گرامی ،

سوال شما بسیار کلی است>

https://docs.msp-ict.com/Fiber-optic-patchcord-fa.html

پچ کورد فیبر نوری دارای پارامترهای بیشتری است، این پارامتر ها بسیار حائز اهمیت می باشند و به طور کلی شامل مواردزیر است:

1- نوع تکی simplex و یا دوتایی duplex

2- نوع تارنوری آن > مالتی مود ( OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 ) > یا سیگل مود ( OS1 G652A, OS2 G652D, ویا G657A *)

3- پچ کورد دارای 2 انتها می باشد > با کانکتور های مشابه هر دو انتها LC و یا کانکتور های متفاوت مانند LC << SC

4- ضخامت روکش ( زیپ کورد یا .. *)

5- متراژ استاندارد ( تنها متراژ های استاندارد قابل قبول می باشند چرا که فرایند تست و کالیبراسیون دستگاه های تست دوی طول موج با متراژ استاندارد تنظیم می گردد)

 عکس زیر پچ کورد LC to LC ,UNIBOOT Connector ,  Duplex , 50/125 MM OM3, ClearCurve CORNING 

میباشد.

پچ کورد فیبر نوری LC

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید»

https://docs.msp-ict.com

پاسخ داده شده توسط (662k امتیاز)
ویرایش شده توسط
...