سامانه پشتیبانی فنی شرکت منتخب صنعت پارس همواره در کنار شماست، پاسخگویی و رسیدگی به سوالات ، موضوعات و مشکلات فنی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات. با ما در ارتباط باشید!
+98 (21) 88 32 32 22
+98 (21) 88 31 94 20

TEHRAN NOW WEATHER
+5 امتیاز
523 بازدید

سلام، تفاوت افت فیبر نوری در کابل های سینگل مود OS1  با OS2 چقدر می باشد. و از لحاظ قیمتی چقدر تفاوت دارند.

سوال شده توسط

1 پاسخ

+102 امتیاز
 
بهترین پاسخ

تایپ

OS1

OS2

استاندارد

ITU-T G.652A/B/C/D

ITU-T G.652C/D

ساختار کابل

Tight buffered

Loose tube

کاربرد

Indoor

Outdoor

حداکثر افت

1.0dB/km

0.4dB/km

مسافت پشتیبانی

10km

200km

قیمت

Low

High

G.652A :
   Atten </= 0.5 / 0.4 at 1310 / 1550nm
Macrobend </= 0.5 dB at 1550nm
PMD </= 0.5 ps/sqrt(km)

G.652B :
   Atten </= 0.4 / 0.35 / 0.4 at 1310 / 1550 / 1625nm
Macrobend </= 0.5 dB at 1625nm
PMD </= 0.2 ps/sqrt(km)

G.652C :
   Atten </= 0.4 from 1310 to 1625nm, </= 0.3 at 1550nm, and
at 1383nm, it must be </= that specified at 1310nm, after hydrogen aging.
Macrobend </= 0.5 dB at 1625nm
PMD </= 0.5 ps/sqrt(km)

G.652D (covers all above):
   Atten </= 0.4 from 1310 to 1625nm, </= 0.3 at 1550nm, and
at 1383nm, it must be </= that specified at 1310nm, after hydrogen aging.
Macrobend </= 0.5 dB at 1625nm
PMD </= 0.2 ps/sqrt(km)

پاسخ داده شده توسط (646k امتیاز)
انتخاب شده توسط
...