سامانه پشتیبانی فنی شرکت منتخب صنعت پارس همواره در کنار شماست، پاسخگویی و رسیدگی به سوالات ، موضوعات و مشکلات فنی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات. با ما در ارتباط باشید!
+98 (21) 88 32 32 22
+98 (21) 88 31 94 20

TEHRAN NOW WEATHER
+7 امتیاز
1k بازدید
برای خرید دستگاه فیوژن علاوه بر نکاتی که اشاره نموده اید تو دامنه قیمتی 30 م تومان چه دستگاهی پیشنهاد میگردد؟

میتونید قیمت دستگاه های فیوژن و موجود بودنش رو اعلام فرمایید
مربوط به این پاسخ: خرید دستگاه فیوژن
سوال شده توسط

3 پاسخ

+5 امتیاز
 
بهترین پاسخ

کاربر گرامی در نطر داشته باشید که همانطور که اشاره گردید دستگاه های فیوژن فیبر نوری دارای فناوری های متفاوتی می باشند که قبلا به آن پرداخته ایم و به طور خلاصه فناوری شیار V یا V-groove و فناوری تراز اتومانیک تارها بر اساس تنطیم در اندازه گیری Core Alignment می باشد که اطلاعات بیشتر را میتوانید از طریق لینک زیر مشاهده فرمایید:

https://docs.msp-ict.com/Fiber-optic-fusion-splicer-fa.html

دستگاه فیوژن فیبر نوری

در نظر داشته باشید که دستگاه فیوژن به تعریفی ماشینی از ایزار دقیق های پیشرفته می باشد که تارهای میکرونی را جوش میدهد . دستگاه فیوژن همانند پاور میتر و دستگاه  OTDR و منابع نوری Light Source ها دارای ویژگی کالیبراسیون و قطعات مصرفی با تاریخ مصرف می باشند. 

کالیبراسیون دستگاه فیوژن در دو شکل مکانیکی و نرم افزاری انجام می گردد و برگه تاییدی جهت مجوز کار با دستگاه و بهره وری از دستگاه می باشد. بر اساس استاندارد رویت برگه کالیبراسیون برای کارفرما و ارائه آن از طرف پیمانکار اجباری است. 

پیشنهاد می گردد کلیه مدارک واردات این چنین دستگاه هایی را از طرف فروشنده دریافت نمایید و یا سعی نمایید که از وارد کننده به شکل مستقیم خرید نمایید چرا که با فاکتور فروش توانایی خروج و ورود آن یا به اصطلاح دریافت برگه سبز را داشته باشید و بتوایند در کشورهای همسایه و منطاق آزاد نیز پروژه انجام دهید و همچنین  در صورت معیوب شدن دستگاه توانایی تعمیر آن در نمایندگی های خارج از کشور را داشته باشید.

عموما دستگاه هایی مانند دستگاه فیوژن با فرایند ثبت سفارش وارد کشور می گردند و کلیه مدارک از طرف وارد کننده در اختیار خریدار می بایستی قرار می گیرد. ازخرید دستگاه های فیوژن با برگه کالیبراسیون تاریخ گذشته و بدن فاکتور فروش و مدارک واردات جدا خودداری فرمایید.

در مورد رقم ذکر گردیده قیمت دستگاه های فیوژن سری V-Groove یا با فناوری شیار V در برند های آسیای شرقی حدود 1.000 تا 1.500 دلار و فناوری های غربی و تولید کننده های ژاپنی بدلیل میانگین افت بهتر و فرایند فیوژن سریعتر این رقم بین 4.700 تا 7.000 دلار می باشد. دستگاه های سری Core Alignment تراز تارها به صورت کاملا اتوماتیک با ابزار های سنجشی داخل دستگاه رقمی بین 12.000 تا 15.000 دلار می باشد و کشورهای آسیای شرقی به غیر از ژاپن توانایی تولید این دستگاه را ندارند. معروفترین فناوری دستگاه فیوژن متعلق به شرکت کورنینگ CORNING با نام ثبت شده  LID system یا Local Injection and Detection می باشد که با توقف تولید دستگاه فیوژن توسط شرکت کورنینگ در سال 2006  این فناوری نیز از چرخه ویژگی دستگاه ها به دلیل عملکرد طولانی حذف گردید.

امروزه علاوه بر دستگاه های فیوژن با فناوری قوس الکتریکی فناوری دیگری به نام دستگاه فیوژن مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرد که با بودجه ارزانتری میتوان آن را تهیه نمود. گرچه کانکتورهای آن خاص می باشد و قیمت تمام شده ی زدن کانکتور در نزدیکی به فیوژن حرارتی قرار دارد.

مقلات مرتبط:

https://docs.msp-ict.com/Optical-fiber-fusion-fa.html

https://docs.msp-ict.com/Color-Coding-TIA-598C-fibre-optic-cable-fa.html

فناوری LID دستگاه فیوژن

فیوژن فیبر نوری قیمت

پاسخ داده شده توسط (662k امتیاز)
انتخاب شده توسط
+1 امتیاز

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید دستگاه فیوژن و انتخاب فناوری مورد استفاده را میتوانی از طریق لینک زیر دست آورید:

https://docs.msp-ict.com/What-is-Fiber-Optic-Fusion-Splicer-fa.html

فیوژن فیبر نوری

پاسخ داده شده توسط (55.2k امتیاز)
+1 امتیاز

همچنین میتوانید مقاله زیر را نیز مطالعه نمایید:

https://docs.msp-ict.com/Optical-fiber-fusion-fa.html

پاسخ داده شده توسط (662k امتیاز)
...