انجمن شبکه - MSP

سامانه پشتیبانی فنی شرکت منتخب صنعت پارس همواره در کنار شماست، پاسخگویی و رسیدگی به سوالات ، موضوعات و مشکلات فنی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات. با ما در ارتباط باشید!

+98 (21) 88 32 32 22
+98 (21) 88 31 94 20

TEHRAN NOW WEATHER
+6 امتیاز
620 بازدید
ساختمان ما از فیبر نوری استفاده کرده اما مخابرات اینترنت در اختیار ما نمیداره راهی برای حل این مشکل هست ؟
سوال شده توسط

1 پاسخ

+2 امتیاز
 
بهترین پاسخ

 با درود کاربر گرامی،

البته اینترنت فیبر نوری اشاره به ارائه اینترنت برروی بستر شبکه فیبر نوری می باشد ،

 واژه FTTH و یا Fiber to the Home که سر فصلی از شبکه زیر ساخت می باشد امروزه در کشور های پیشرفته و در حال توسعه رو به گسترش است البته رساندن فیبر نوری به منازل مستلزم سرمایه گذاری مناسب می باشد و ارائه تنها شبکه اینترنت برروی بستر فیبر نوری از لحاظ اقتصادی به صرفه نمی باشد و بهره برداری سودمند آن تنها زمانی است شبکه های مختلفی شامل تصویر ، صدا ، دیتا و اینترنت پر سرعت بر روی این بستر قرار گیرد. ساختمان هایی نظیر کسب و کارها و یا واحد های تک خانواده (SFUs) شامل ساختمان های مسکونی مستقل و یا چند خانه می باشد و واحد (MDU) مانند ساختمان های آپارتمانی

برای این که شما توانایی استفاده از شبکه فیبر نوری در دسترس خود را داشته باشید، می بایستی بسته به نوع طراحی و ساختار بستر مهیا شده ، به متراژی کابل فیبر نوری ار نوع معمولا دراپ و یا انواع قابل استفاده فیبر به صورت رایزر داخل ساختمان با استاندارد ضد حریق جهت ارتباط با مرکز پخش مخابراتی یا ایستگاه پخش مخابراتی یا کافو مربوطه دارید، سپس با سرمایه گذاری انجام شده توسط شما شبکه در دسترس شما قرار خواهد گرفت و شما به شبکه FTTH متصل خواهید گردید.

FTTH CORNING

پاسخ داده شده توسط (671k امتیاز)
انتخاب شده توسط
...